Emre Aydal Dizayn  müşterilerine mimari tasarım, mimari görselleştirme ve endüstriyel ürün 3D görselleştirme hizmetini en üst kalitede sunmaktadır. Emre Aydal Dizayn piyasaya göre daha gerçekçi kalitede render üretir. En önemlisi de mühendislik ve mimarlık tecrübemiz sayesinde tasarımlarımız hem ekonomik, hem de uygulanabilir olmaktadır. Halk dilinde 3 boyutlu görselleştirme veya 3D dijital modelleme hizmeti vermektedir.

Mimari Görselleştirme & İç Mimari Dizayn & Dış Cephe tasarımı & Ürün 3D Görselleştirme

İyi bir iç mimari dizayn ve dış cephe tasarımı için gerçekçi render kalitesini zevkli trend mimari ile buluşturuyoruz. Aynı şekilde ürün tasarımlarınızı görselleştirirken etkileyici ve gerçekçi görünmesini önemsiyoruz.

Emre Aydal Kimdir? Fix Dizayn; Fix Tadilat (www.fixtadilat.com) Firmasının 3D Tasarım ve Görselleştirme birimi olup Kurucusu Emre Aydal (www.emreaydal.com)15 Ocak 1989 İstanbul Kanlıca doğumludur.  Liseyi Kadıköy MSAL'de okumuş, çocukluğundan beri tutkusu olan İnşaat Mühendisliği eğitimini Ondokuz Mayıs Üniversitesi'nde almıştır. . Üniversite yıllarında 3dsmax ve vray programlarında kendini geliştirmiş, mezun olduktan sonra şantiye şefliği ve saha mühendisliği yıllarında iç mimari ve dış cephe uygulamalarında kendini geliştirmiş, inşaatların dış cephe tasarımları ile iç mekan tasarımlarını bizzat kendisi çizip uygulatmıştır. Aktif mühendislik ve mimarlık yaşamından edindiği tecrübe ve malzeme bilgisiyle uygulattığı tasarımlarını çizimlerinde de kullanarak bunu bir avantaj haline getirmiştir. Emre Aydal'ın mimarlık ve iç mimarlık alanında özel bir üniversitede bilimsel çalışma hazırlıkları devam etmekte olup, planlarında mimarlık alanında yüksek lisans ve doktora da bulunmaktadır.

670000