top of page

Emre Aydal Design  müşterilerine mimari tasarım, uygulama ve mimari görselleştirme  hizmetini en üst kalitede sunmaktadır. Emre Aydal Dizayn piyasaya göre daha gerçekçi kalitede render üreterek mimari uygulama sonunda çıkacak ürünü uygulama öncesinde gerçeğe en yakın olarak göstermeyi amaçlar. Fix Design & Fix Yapı Sanatı & Emre Aydal Design; mühendislik ve mimarlık tecrübesi sayesinde tasarımları hem ekonomik, hem de uygulanabilir olmaktadır. Bunun yanında halk dilinde 3 boyutlu görselleştirme veya 3D dijital modelleme hizmeti vermektedir.

Mimari Tasarım, Uygulama, Görselleştirme & İç Mimari Dizayn & Dış Cephe tasarımı & Ürün 3D Görselleştirme

İyi bir iç mimari dizayn ve dış cephe tasarımı için gerçekçi render kalitesini zevkli trend mimari ile buluşturuyoruz. Aynı şekilde ürün tasarımlarınızı görselleştirirken etkileyici ve gerçekçi görünmesini önemsiyoruz.

10500295_10152525002957435_2820679308925

Emre Aydal Kimdir?  Amaç İnşaat Turizm Dış Ticaret Limited şirketine bağlı olan olan Fix Dizayn, Fix Tadilat ve Fix Yapı Sanatı biriminin (www.fixtadilat.com - www.fixyapisanati.com) yöneticiliğini ve tasarımcılığını yürüten İnşaat Mühendisi Emre Aydal (www.emreaydal.com) Taksim Divan otel, Enka Okulları, Porland Fabrikası, Özyeğin üniversitesi  kampüs binaları ve İstanbul'daki birçok kentsel dönüşüm şantiyelerinde şantiye şefliği ve saha mühendisliğini yürütmüş, iç mimari ve dış cephe uygulamalarında kendini geliştirmiş, inşaatların dış cephe tasarımları ile iç mekan tasarımlarını bizzat kendisi çizip uygulatmıştır. Aktif mühendislik ve mimarlık yaşamından edindiği tecrübe ve malzeme bilgisiyle uygulattığı tasarımlarını çizimlerinde de kullanarak bunu bir avantaj haline getirmiştir. Emre Aydal'ın mimarlık, mühendislik ve iç mimarlık alanında birçok kurumsal firmaya mimari tasarım, uygulama, mühendislik ve danışmanlık hizmetlerini Amaç İnşaat ve Mimarlık Şirketi bünyesinde başarıyla vermektedir.

bottom of page